Poniedziałek, 15 Marca 2010, imieniny: Ludwiki, Klemensa złóż życzenia » Serwis informacyjny gazetaolsztynska.pl Portal Warmii i Mazur WM.PL
www.gazetaolsztynska.pl » Szczytno » Panda wypadła z trasy. Kierowca w szpitalu
2010-02-08

Panda wypadła z trasy. Kierowca w szpitalu

W sobotę na trasie Jedwabno-Nidzica samochód osobowy wypadł z trasy. Kierowca auta został przetransportowany do szpitala helikopterem.

W sobotę 6 lutego na trasie Jedwabno-Nidzica miał miejsce poważny wypadek. Samochód osobowy panda wypadł z trasy.

Kierowca, pochodzący z Suwałk, z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Olsztynie. Uszkodzeniu uległ bok i przód pojazdu.

Dodaj komentarz

zgłoś nadużycie jack, Utworzony: 2010-02-09 08:22:55, IP: 95.49.*.*

No i motocyklista się dziś nie wypowiada   

zgłoś nadużycie Jasio, Utworzony: 2010-02-09 00:07:54, IP: 83.9.*.*

A gdzie wypowiedź emigranta z Mazur? Chętnie przeczytałbym, że u nich Pandy nie wypadają z trasy, bo mają lepsze drogi i lepszych kierowców!!! A może dlatego, że są po.... i jeżdżą lewą stroną ?

zgłoś nadużycie xx1, Utworzony: 2010-02-08 19:42:35, IP: 89.228.*.*

Jak to pleżeś to nie musi znać się na oltoglafi.

zgłoś nadużycie polonista do ja, Utworzony: 2010-02-08 19:25:59, IP: 83.9.*.*

Zobacz sobie buraku (jak to żeś ładnie napisał na kolegę jacka), po prawej stronie w okienku informacje z tygodnika, jest tytuł artykułu jeszcze przed poprawką. I co widzisz? Bo ja widzę coś takiego: "Panda wypadł z trasy. Kierowca w szpitalu".
I przejdź się do jakiejkolwiek podstawówki to dzieci nauczą Cię czytać. Burak !

Edytor Sp. z o.o. informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
oceń artykuł:
( 0 )      nie oceniany