Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Czy padnie kolejny rekord? Powiat Szczycieński gra z WOŚP

2020-01-12 12:26:55 (ost. akt: 2020-01-12 12:47:14)

Autor zdjęcia: OSP Wielbark

W powiecie szczycieńskim trwa WOŚP. W zbiórkę zaangażowanych jest wielu wolontariuszy, którzy z puszkami w dłoniach zbierają datki. Odbywają się koncerty i licytacje.

W tym roku dowodzona przez Jurka Owsiaka fundacja zbiera pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

https://m.wm.pl/2020/01/orig/swietajno-603280.jpg

- Wybór tematu Finału to sprawa, nad którą zawsze pochylamy się długo i w szerokim gronie, konsultując z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Temat, który wybraliśmy na 28. Finał dotyczy niezwykle istotnego, a nieco zapomnianego obszaru w polskiej służbie zdrowia. Widzimy to w dziesiątkach próśb o wsparcie, jakie dostajemy ze szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Polacy po raz kolejny nam zaufają i że wspólnie zbierzemy środki, które pozwolą nam poprawić funkcjonowanie w kolejnej dziedzinie polskiej medycyny – mówi Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

https://m.wm.pl/2020/01/orig/lesiny-603281.jpg

WOŚP zagra we wszystkich miastach i gminach powiatu szczycieńskiego. Przygotowano wiele atrakcji m. in.: koncerty, kiermasze, zbiórki, pokazy i oczywiście licytacje przekazanych przedmiotów.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages