Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie

2019-11-29 09:42:20 (ost. akt: 2019-11-29 09:44:45)

Autor zdjęcia: UM Szczytno

Trwa termomodernizacja ścian zewnętrznych Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie. Zakres robót budowlanych obejmuje m.in. wymianę drzwi, okien, docieplenie dachu.

W Szkole Podstawowej nr 6 w Szczytnie prowadzona jest kompleksowa termomodernizacja. Wartość projektu wynosi 9 990 261,87 zł. Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi 8 148 870,63 zł. Dofinansowanie inwestycji wynosi 83%.

Zakres robót budowlanych: docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie stropodachu, wykonanie systemu wentylacji mechanicznej, instalacja wodno-kanalizacyjna, wymiana pozostałych do wymiany okien, wymiana drzwi zewnętrznych, częściowa wymiana instalacji i uzupełnienie izolacji termicznej oraz wymiana źródeł światła w technologii LED.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. monuments #2965497 | 185.225.*.* 28 sie 2020 12:33

    Szkoła też ważna, ale szkoda, że wiele zabytków w powiecie szczycieńskim po prostu jest zaniedbanych i niszczeje. Owszem nie ma pieniedzy, ale to barbarzyństwo tak zapuszczać zabytkową architekturę. Lepiej uratować w stylu stary dom niż budować nowy. Brak kampanii. Wiele kamieniczek w samym Szczytnie wymaga konserwacji. Równie na obrzeżach Szczytna. Np. piękny hotelik na przeciwko policji. Ale też piękna wiejska mazurska architektura.Wiele domów niszczeje, np. Tylkowo, Olszyny, Jerutki. To piękne zabytkowe miejscowości, w których piękne domy i siedliska często niszczeją a powinny być zachowane dla przyszłych pokoleń. Co zrobić by ludzie wreszcie zadbali o zabytki, jeśli nich mieszkają? Województwo i powiaty tez są niestety częstoktroć bierne w tej sprawie. A jeszcze nam EU cierpliwie dają dotacje na ratowanie zabytków...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages