Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Rodzina i policjanci poszukują zaginionego Zenona Ziętak

2019-06-27 17:39:30 (ost. akt: 2019-06-29 22:44:11)
Zaginiony Zenon Ziętek

Zaginiony Zenon Ziętek

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Policjanci ze Szczytna poszukują Zenona Ziętak. 51-latek wyjechał rowerem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym KPP w Szczytnie pod nr tel: tel. (89) 623 22 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Policjanci ze szczycieńskiej jednostki poszukują Zenona Ziętak. Mieszkaniec Szczytna wyjechał z miejsca zamieszkania w sobotę 08.06.2019 r. w godzinach rannych informując rodzinę, że wróci w niedzielę 09.06.2019 r. jednakże do chwili obecnej nie powrócił jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zenon Ziętak ma około 182 cm wzrostu, niebieskie oczy, krótkie jasne włosy z widocznymi zakolami. 51-latek jest szczupłej budowy ciała, na obu przedramieniach posiada tatuaże. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną odzież termiczną – rowerowe spodenki i koszulkę. Poruszał się szarym rowerem górskim m-ki KROSS HEXAGON. Posiadał przy sobie zielony namiot oraz śpiwór.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym mogące przyczynić się do odnalezienia Zenona Ziętaka lub ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pod nr tel. (89) 623 22 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages