Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Podpisano porozumienia w sprawie dodatkowych patroli

2019-06-14 09:53:46 (ost. akt: 2019-06-14 09:58:28)

Autor zdjęcia: UM Szczytno

Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski - p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie oraz Krzysztof Mańkowski – Burmistrz Miasta Szczytno, Cezary Łachmański – Burmistrz Miasta i Gminy Pasym, a także Grzegorz Zapadka - Burmistrz Miasta i Gminy Wielbark, podpisali Porozumienie w sprawie zorganizowania służb ponadnormatywnych na terenie miasta Szczytna, Pasymia oraz Wielbarka.

Porozumienia zostały podpisane przez p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie – podinsp. Arkadiusza Napiórkowskiego oraz Krzysztofa Mańkowskiego – Burmistrza Miasta Szczytno, Cezarego Łachmańskiego – Burmistrza Miasta i Gminy Pasym i Grzegorza Zapadkę - Burmistrza Miasta i Gminy Wielbark.

Dzięki funduszom wygospodarowanym z budżetów miast, wzmożone patrole będą odbywały się na terenie wspomnianych samorządów o różnych porach dnia i nocy z uwzględnieniem oczekiwań społecznych.

Funkcjonariusze kierowani do służby będą zwracali szczególną uwagę na przeciwdziałanie popełnianiu przestępstw i wykroczeń o charakterze chuligańskim przez osoby znajdujące się w stanie nietrzeźwości oraz naruszające porządek publiczny.

W ramach dodatkowej służby, będą także kierowani do zabezpieczania różnego rodzaju imprez organizowanych na terenie Szczytna, Pasymia oraz Wielbarka. Umundurowani policjanci dodatkowe patrole będą pełnić w czasie wolnym od służby.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages