środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Wodniacy rozpoczęli służby na wodzie

2019-06-11 09:14:39 (ost. akt: 2019-06-11 09:18:16)
Szczycieńscy wodniacy rozpoczęli służby na wodzie

Szczycieńscy wodniacy rozpoczęli służby na wodzie

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Szczycieńscy wodniacy w minionym tygodniu rozpoczęli służby na wodzie. Tym samym w powiecie szczycieńskim został otwarty sezon wodny. Inicjatywa ta związana jest z ogólnopolską akcją informacyjno-edukacyjną pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

W minionym tygodniu szczycieńscy wodniacy, tj. st. post. Krystian Fąk oraz post. Jacek Kaczmarczyk wypłynęli na pierwszą w sezonie służbę policyjną łodzią motorową R-3.

Łódź przez najbliższe miesiące będzie pływała po jeziorach powiatu szczycieńskiego, natomiast policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób korzystających z uroków przywodnego wypoczynku. Już podczas obchodów Dnia Dziecka zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe wspólnie z Urzędem Miasta Szczytno 31.05.2019 r. policjanci ze szczycieńskiej jednostki informowali o zaczynającym się sezonie wodnym.

Podczas imprezy plenerowej asp. szt. Anna Walerzak oraz sierż. szt. Tomasz Compa mówili o zasadach prawidłowego zachowania na wodzie. Prezentowali także deskę do pływania tzw. bojkę, wyjaśniali jak jej używać oraz wręczali broszury „Bezpieczna woda – zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie”.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages