Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ukradli alkohol w markecie a potem wypili go przed sklepem

2019-06-05 10:41:40 (ost. akt: 2019-06-05 10:56:32)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Pracownik ochrony jednego ze szczycieńskich sklepów powiadomił policję, że na monitoringu ujawnił sprawców kradzieży alkoholu oraz, że osoby te spożywają skradziony alkohol przed sklepem. Na miejscu patrol zastał 37-letnią kobietę oraz 49-letniego mężczyznę – mieszkańców Szczytna pijących alkohol.

Wczoraj szczycieńscy policjanci zostali wezwani do jednego z miejskich marketów po tym, jak pracownik ochrony przeglądając zapis monitoringu ujawnił kradzież sklepową.

Kilka minut przed godziną 13.00 kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę oraz kobietę jadącą na wózku inwalidzkim. Po wejściu na teren sklepu para początkowo skierowała się na dział z alkoholami, gdzie mężczyzna z półki wziął butelkę wódki, po czym położył ją na kolanach kobiety, a ta z kolei przykryła alkohol bluzą. Następnie udali się na dział spożywczy skąd mężczyzna z półki wziął słoik z fasolką po bretońsku i tak jak poprzednio położył kobiecie na kolana, po czym jak gdyby nigdy nic, wyszli ze sklepu nie płacąc za towar.

Po opuszczeniu sklepu 37-latka oraz jej o 12 lat starszy kompan przystąpili do spożywania alkoholu, który parę minut wcześniej ukradli ze sklepu.

Teraz, 37-latka oraz 49-latek za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Wykroczenie, którego się dopuścili zagrożone jest karą aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dmx #2743313 | 94.40.*.* 6 cze 2019 11:06

    ok. ale co z fasolką?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages