środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Szansa na debiut w Opolu. Pomóżmy Joannie spełnić marzenie!

2019-05-18 11:46:32 (ost. akt: 2019-05-18 11:52:40)
W niedzielę 19 maja Joanna Siwik ze Szczytna będzie walczyła o występ na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aby spełnić swoje marzenie potrzebuje głosów widzów.

W niedzielę 19 maja Joanna Siwik ze Szczytna będzie walczyła o występ na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aby spełnić swoje marzenie potrzebuje głosów widzów.

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Joanna Siwik ze Szczytna ma szansę zaśpiewać podczas festiwalu Opole 2019. Zdecydują o tym widzowie programu "Szansa na Sukces". Kibicujemy i wysyłamy smsy! Już w w niedzielę 19 maja, o godz. 15:15 na antenie TVP 2 występy finalistów.

Joanna Siwik to niezwykła mieszkanka naszego miasta. Tu się urodziła, wyszła za mąż, tu urodziła się jej córka i tu mieszka. Śpiewa od dziecka. I to od najwcześniejszych lat. Od kiedy pamięta, śpiewania używała jak języka w kontaktach najpierw z bliskimi, a potem ze światem.

- Zawsze gdzieś śpiewałam: w przedszkolu, szkole, na różnych przedstawieniach, a teraz nawet pod prysznicem - zdradza pani Joanna. - Moim największym marzeniem, kiedy siedziałam przed telewizorem, było znaleźć się po drugiej stronie ekranu i... śpiewać. Teraz to marzenie stało się bardzo realne, takie aż na wyciągnięcie dłoni! Szansa, którą teraz dostałam, jest dla mnie znakiem, żeby w końcu coś zrobić w tym kierunku.

Pani Joanna wygrała pierwszy odcinek popularnego programu "Szansa na Sukces". Finaliści odcinków wyłonieni w kolejnych edycjach wezmą udział w odcinku specjalnym. Zwycięzca tego odcinka ma zagwarantowany występ podczas koncertu „Debiuty” na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aby wystąpić podczas festiwalu potrzebuje głosów widzów.

- To dla mnie ogromna szansa, by spełnić swoje marzenia - mówi pani Joanna. - Zachęcam do oglądania programu i proszę o Państwa głosy.

Program można będzie oglądać na antenie TVP 2 w niedzielę 19 maja, o godz. 15:15.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages