środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Katana w dziewiątkę obrabowała Warszawę z medali!

2019-05-14 10:04:46 (ost. akt: 2019-05-14 10:41:49)
Bo liczy się nie liczebność, a jakość!

Bo liczy się nie liczebność, a jakość!

Autor zdjęcia: Daniel Stachula

JIU-JITSU/// Mali Wojownicy Katany Szczytno znów w natarciu! 12 maja wystartowali w Superpucharze Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Efekt? 9 osób, lecz aż 14 medali!

O trofea jednak nie było łatwo, gdyż w stolicy zameldowało się ponad 100 zawodników reprezentujących klubu z najróżniejszych stron Polski. Rywalizacja, choć zawsze przebiegała w płaszczyźnie parterowej, podzielona była na dwie główne kategorie: walki w kimonach i bez kimon.

Po raz kolejny okazało się, że podopieczni trenera Jacka Szewczaka nie mają jakichkolwiek powodów do kompleksów względem kolegów z większych miast. Swoje kategorie wiekowo-wagowe kompletnie zdominowali Lena Sierak (46 kg), Marcin Błaszczak (33 kg) i Igor Szewczak (+40 kg), przywożąc z Warszawy po dwa złote medale.

Lokaty na prestiżowym "pudle" wywalczyli ponadto Gaspar Święciński (srebro i brąz), Tymoteusz Stachula (dwa srebra), Kuba Kozłowski (dwa brązy), Antoni Skowroński (srebro) i Marcel Malon (brąz).

Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza młody, lecz niezwykle utalentowany Igor. W swojej "właściwej" kategorii nie miał zbyt wielu wyzwań, więc... zawiesił poprzeczkę wyżej i rzucił rękawicę zawodnikom cięższym nawet o 20 kg. Przewaga warunków fizycznych u rywali nie była mu straszna. Górował bowiem solidnie przyswojoną techniką, dzięki której odprawił każdego z przeciwników... i to przed czasem!

kk

http://m.wm.pl/2017/11/orig/nasz-mazur1-429581.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages