Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Kolejny sukces szczycieńskiej Manufaktury!

2019-05-11 22:17:34 (ost. akt: 2019-05-11 22:19:21)

Znana restauratorka i gwiazda telewizyjna zainwestowała w szczycieńską firmę!

Sukcesy rodzimych firm są dla nas zawsze powodem do radości. Im więcej biznesowych sukcesów w Szczytnie, tym lepiej dla wszystkich mieszkańców.

Tym bardziej cieszy nas ostatni komunikat szczycieńskiej Manufaktury, która od niedawna emituje swoje akcje. Jak się dowiedzieliśmy, do grona akcjonariuszy Mazurskiej Manufaktury SA dołączyła Pani Magda Gessler. Pani Gessler zakupiła 13.500 akcji o wartości ponad 400 tys. PLN.

Co istotne, Pani Magda zdecydowała się mocno zaangażować w promocję emisji akcji firmy ze Szczytna, co powinno przyczynić się do jej dalszego rozwoju.

Cała procedura weryfikacji przez KNF powinna zakończyć się 14 maja 2019. Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że Pani Magda będzie osobiście obecna na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy w przyszłym roku.
Zobacz także: Naturalnie z serca Mazur Naturalnie z serca Mazur Szczytno\\\ Region Warmii i Mazur znany jest w Polsce i na świecie z posiadania skarbów przyrody. Jeziora, lasy i świeże powietrze przyciągają turystów....


O rozwoju Manufaktury ze Szczytna pisaliśmy w kwietniu:
Mazurska Manufaktura Alkoholi wychodzi z ciekawą propozycją do lokalnej i nie tylko, społeczności z inicjatywą jakiej jeszcze w naszym regionie nie było. Na platformie inwestycyjnej beesfund.com można zainwestować swoje środki by pomóc w rozwoju, a w przyszłości być może na tym zarobić, a co ważne stać się akcjonariuszem Manufaktury i jednocześnie stać się jej współwłaścicielem. Warto też spojrzeć na to szerzej, bo każda inwestycja to nowe miejsca pracy czy też ciekawe miejsce na mapie Szczytna, z którego lokalna społeczność będzie mogła być dumna i będzie ona wizytówką miasta w Polsce oraz na świecie. Wystarczy mieć tylko 29.75 zł, bo tyle kosztuje jedna akcja. Każdy akcjonariusz, który zakupił udziały w spółce otrzyma imienny Certyfikat Akcjonariusza oraz zaproszenie na coroczne walne zgromadzenie akcjonariuszy, a im większy wkład inwestycyjny tym na inwestorów czekają nowe nagrody za zainwestowanie.
Więcej...Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pan_M #2731093 | 37.47.*.* 12 maj 2019 22:30

  Geslerowa kojarzy się nam z kuchennymi rewolucjami ale po za tym to biznesmen z sporym kapitałem do którego tak łatwo nie doszła. Jeżeli ktoś z tego kalibru biznesmenów jest w stanie wyłożyć prawie pół bańki to znaczy że wie że to ma się jej zwrócić i też ma na tym zarobić., Hmm choć czasem może być różnie ... Nie wiem czy to nie jest reklama sukcesu by zmotywować ludzi z okolic by pompowali w akcje swoje zasoby finansowe ... Skoro Magda w to zainwestowała to musi z tego być hajs ...nie wiem nie znam się dla mnie to taki sam biznes jak składki na ZUS ... Jest obietnica zysku ,, emerytury,, ale są zmienne zawarte w gwiazdach .. pozdrawiam

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Gessler ? #2730861 | 176.52.*.* 12 maj 2019 14:30

   No to pocałunek śmierci.

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. DONPEDRO #2730849 | 79.184.*.* 12 maj 2019 14:03

   Kolejny wałek

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. docho #2730809 | 83.9.*.* 12 maj 2019 12:36

   Gdyby to był pewny biznes nikt by akcji nie sprzedawał i zyskami sie nie dzielił . Wejście na giełde i sprzedaz akcji to nie jest sukces firmy ale byłych włascicieli , którym sie udało sprzedać część firmy. Sukces polega tez na tym że właściciele nie ryzykuja już sami ale ryzyko przejmujuą nowi udziałowcy , którzy nie maja żadnego wpływu na to jak ich pieniądze bedą inwestowane.

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. xxxx #2730706 | 79.184.*.* 12 maj 2019 09:14

   Geslerowa za darmo dostała akcje aby firmować temat

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (11)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages