środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Trzeba spełniać swoje marzenia!

2019-03-15 17:11:07 (ost. akt: 2019-03-15 17:29:22)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

O tym co najważniejsze w życiu kobiety, o pasjach i pracy oraz potrzebach rozmawiamy z radną Gminy Szczytno, Sylwią Nowakowską.

Co Panią najbardziej motywuje do działania?
Motywacja jest tym, czego potrzebujemy aby móc wstawać każdego dnia i skupiać się na naszych obowiązkach i obranych celach. Do działania motywuje mnie przzede wszystkim moja rodzina i ludzie, których spotykam na swojej drodze. Motywacja jest tym, czego każdy z nas potrzebuje aby móc wstawać każdego dnia i skupiać się na naszych obowiązkach i obranych celach. Trzeba znaleźć wewnętrzną motywację do spełnienia własnych marzeń. Być silną i sięgać po to, czego pragniesz. Wielki wysiłek z czasem doprowadzi do wspaniałych rezultatów.

Czy Pani praca jest zarówno pasją?
Długo zastanawiałam się nad wyborem własnej drogi zawodowej. Zawsze lubiłam tworzyć, układać fryzury, ciąć włosy – co prawda na początku były to włosy moich lalek ale zamiłowanie do fryzjerstwa rodziło się we mnie od najmłodszych lat. Nie od razu jednak zostałam fryzjerką, przez 10 lat pracowałam jako sprzedawca, jednak cały czas myślałam o fryzjerstwie. I podjęłam decyzję. Dziś mogę przyznac, żze słuszną. Fryzjerstwo to moje życie, moja miłość i moja pasja. Najpiękniejsze jest to, że robię to, co kocham, pracuję w swoim zawodzie, w swoim zakładzie fryzjerskim. Z uśmiechem na twarzy idę do pracy, spotykam tam ludzi i zmieniam ich wizerunek. Najpiękniejszy widok dla fryzjera po wykonaniu zabiegu? To, jak kobieta spogląda w lustro i widać w jej oczach, że czuje się piękna.

Zdrowie a profilaktyka, czyli czego nie powinnyśmy robić tylko od święta?
Badać powinnyśmy się zawsze, nawet kiedy jesteśmy zdrowe. To bardzo ważne. Bo wiele z nas wciąż zbyt rzadko się bada – wstydzimy się, boimy, ignorujemy niepokojące objawy i do lekarza zgłaszamy się, kiedy choroba jest już zaawansowana. Dbajmy o swoje zdrowie i życie, kochajmy, bądźmy aktywne i cieszmy się każdą chwilą jaką daje nam los!

By kobieta była piękna musi być szczęśliwa...
Aby nasza uroda mogła rozkwitnąć, musimy traktować same siebie dobrze, z szacunkiem i akceptacją. Zamiast wyrzucać sobie wady i niedoskonałości, lepiej skoncentrować się na tym, co w nas wyjątkowe, cenne i wartościowe. Każda z nas bez wyjątku ma to w sobie! Nie każda z nas musi mieć 180cm wzrostu i być wychudzoną do granic możliwości modelką, by zasłużyć na słowo „piękna”. Kochajcie siebie, dbajcie o siebie i nie zapominajcie o sprawianiu sobie przyjemności, nie tylko w Dzień Kobiet!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Igunia #2698308 | 78.131.*.* 15 mar 2019 19:11

    Pozytywną kobietą z pozytywnym myśleniem i nastawieniem,czego niestety brakuje zdecydowanej większości. Dokąd uwierzyłam w siebie stałam się piękniejsza!! To działa lepiej jak najdroższy kosmetyk! Dobranoc piękne Panie :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages