Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Cały powiat szczycieński gra z Orkiestrą!

2019-01-13 16:58:11 (ost. akt: 2019-01-13 17:57:25)

Pomaganie jest dziecinnie proste! Wiedzą o tym wszyscy, którzy grają wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Przed nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z organizacji pozarządowych cieszących w Polsce największym zaufaniem społecznym.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Szczytnie, Wielbarku, Pasymiu, Świętajnie, Dźwierzutach, Rozogach i Gminie Szczytno to okazja do zabawy oraz oczywiście wspierania WOŚP. Celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zebranie pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Jak zwykle najwcześniej granie zaczęli wolontariusze. Ich puszki powoli zapełniają się pieniądzmi. W poszczególnych miejscowościach trwają koncerty, występy oraz licytacje na żywo. W Szczytnie odbył się z tej okazji Bieg do Przerębla. Morsy ze Szczytna i Pasymia zawsze wspierają WOŚP.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages