środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Policjanci z kursu podstawowego rozpoczęli praktyki w szczycieńskiej komendzie

2018-12-06 11:00:00 (ost. akt: 2018-12-05 22:02:08)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Adepci podstawowego szkolenia zawodowego realizowanego w Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, pod dowództwem doświadczonych kolegów przygotowali się do odbycia służb patrolowych, ruchu drogowego oraz obchodowych. Poznanie pracy policyjnej nie tylko ze strony teoretycznej da im możliwość realnej konfrontacji wiedzy z praktycznym jej wdrażaniem.

Gościnne progi Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie otworzyły się dla młodych policjantów.W ciągu najbliższych dni kolejni adepci podstawowego szkolenia zawodowego realizowanego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbędą szereg służb pod okiem doświadczonych szczycieńskich funkcjonariuszy.

Służby patrolowo – interwencyjne, ruchu drogowego oraz obchodowe to realne zetkniecie się z młodych ludzi ze sztuką policyjną.
Doświadczenie szczycieńskich funkcjonariuszy będzie wskazówką dla ich młodych kolegów na czym praca ta w rzeczywistości polega.

Praktyki zawodowe, które odbywają kursanci stanowią poznanie pracy policyjnej nie tylko ze strony teoretycznej, ale przede wszystkim da możliwość realnej konfrontacji wiedzy z jej praktycznym wdrażaniem.

Podkom. Jakub Sylwestrzak Naczelnik Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego i Ruchu Drogowego, który w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie powitał młodych policjantów, przypomniał o zasadach wzajemnej asekuracji oraz zwrócił uwagę na kierowanie się obowiązującymi przepisami podczas przeprowadzania interwencji.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gang muchy #2638283 | 5.173.*.* 6 gru 2018 17:44

    Każdego można kupić, kwestia tylko ceny.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages