Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Szczytno bogatsze o jedyną w powiecie stację paliw z możliwością ładowania samochodów elektrycznych! Nowoczesna stacja paliw Shell już otwarta!

2018-08-01 13:35:32 (ost. akt: 2018-08-01 14:19:08) Artykuł sponsorowany

Uroczyste otwarcie stacji Shell przy ul. Piłsudskiego 30 miało miejsce w środę 25 lipca o godzinie 12:00. Warto podkreślić, że jest to jedyna w powiecie stacja paliw tej brytyjsko-holenderskiej marki, która od ponad 100 lat, a dokładnie od 1891r. prezentuje dbałość o jakość produktów i usług na całym świecie.

Nowopowstała stacja ma aż 8 stanowisk do tankowania, wyposażonych w nowoczesne multimedialne dystrybutory, w tym rzadko spotykany dystrybutor z możliwością tankowania AdBlue, którego stosowanie pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska przez redukcję emisji tlenków azotu w silnikach Diesla.

Na stacji zatankować można każdy rodzaj paliwa-diesel, benzynę, czy gaz. Jednak na szczególną uwagę zasługuje oferta paliw premium- Shell V-Power oraz Shell V-Power Racing posiadającą co najmniej 100 oktanów, stworzoną dla najlepszych osiągów i wydajności. Oba rodzaje paliwa wzmocnione są formułą Dynaflex, pomagającą dbać o kondycję silnika oraz zwiększającą energię uzyskaną ze spalania paliwa. Benzyna Shell V-Power to jedyne paliwo opracowane w współpracy i rekomendowane przez Ferrari. Nie bez powodu zostało wyróżnione w 2018 r. Złotym Laurem Konsumenta.


Należy podkreślić, że nowootwarta stacja Shell oprócz oferowania tradycyjnych paliw, szeroko patrzy w przyszłość i dba o środowisko, ponieważ jako jedyna w powiecie wyposażona jest w stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych. Jest to ogromna nowość nie tylko na szczycieńskim rynku- sieć punktów ładowania aut elektrycznych w Polsce dopiero się rozwija.


Stacja poza bogatą ofertą paliw, proponuje szeroki wachlarz dodatkowych usług. Dostępne jest oddzielne miejsce do skorzystania z odkurzacza czy kopresora. Wewnątrz klimatyzowanej stacji jest strefa do odpoczynku, gdzie można skorzystać z darmowego Wi-Fi, zjeść hotdoga czy tortillę oraz napić się świeżo zmielonej kawy z ziaren, dostarczanej przez Costa Cofee. Kawa jak w kawiarni w zasięgu ręki! Zaś przed dalszą drogą można zrobić zakupy w sklepie, który jest bogato zaopatrzony nie tylko w produkty spożywcze, ale i artykuły motoryzacyjne.


Na stacji znajdują się przestronne, czyste toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zadbano o komfort wszystkich użytkowników-nie zapomniano nawet o najmłodszych- każda mama może skorzystać ze znajdującego się na stacji przewijaka dla dzieci. Do dyspozycji klientów jest także obszerny parking oraz ławeczki z parasolami na zewnątrz.


Warto wspomnieć, iż Shell oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjny program lojalnościowy- na stacji honoruje się karty Shell Clubsmart, dzięki którym można skorzystać z promocji, uzyskać rabaty na paliwo oraz zbierać punkty, które wymienić można między innymi na gadżety firmowane przez Ferrari.


Jeśli chcesz zadbać o swój samochód i komfort podczas przerw w podróży, zapraszamy do skorzystania z usług stacji Shell na ul. Piłsudskiego 30 w Szczytnie.Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages