Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Poszukiwany przez Interpol zatrzymany w Szczytnie przez Straż Graniczną

2018-07-24 12:52:36 (ost. akt: 2018-07-24 12:58:26)
Poszukiwany przez Interpol mężczyzna został zatrzymany w Szczytnie

Poszukiwany przez Interpol mężczyzna został zatrzymany w Szczytnie

Autor zdjęcia: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej z Olsztyna zatrzymali obywatela Chorwacji poszukiwanego przez Interpol. Mężczyzna ścigany był listem gończym za nielegalną produkcję, posiadanie i dystrybucję narkotyków.

W piątek 20 lipca funkcjonariusze SG zatrzymali 51-letniego obywatela Chorwacji, poszukiwanego od sierpnia 2017 roku przez serbski wymiar sprawiedliwości. Odsiadywał tam wyrok za nielegalną produkcję, posiadanie i dystrybucję narkotyków. Kiedy otrzymał przepustkę, nie pojawił się więcej w serbskim więzieniu. Pojechał do Chorwacji, uzyskał obywatelstwo, a następnie przyjechał do Polski. W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie złożył wniosek o zezwolenie na pobyt i pracę na terenie Warmii i Mazur.

Mężczyzna tymczasowo osiedlił się w Szczytnie, gdzie zatrzymali go funkcjonariusze Straży Granicznej.

Sąd Okręgowy w Olsztynie zastosował wobec cudzoziemca środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Po zebraniu stosownej dokumentacji Chorwat zostanie przekazany władzom serbskim.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym Nieprzytomne dziecko odtransportowano do szpitala w Olsztynie. Natomiast wujek chłopca został odwieziony z urazem kręgosłupa do szpitala w Szczytnie - podała Szczepanek.. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages