Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Funkcjonariusze rywalizowali podczasTurnieju Służb Mundurowych

2018-07-17 09:16:45 (ost. akt: 2018-07-17 09:32:47)

Autor zdjęcia: Arch. KPP w Szczytnie

W IV Powiatowym Turnieju Służb Mundurowych w Piłkę Nożną o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie wzięło udział 5 drużyn. Na podium stanęli żołnierze i policjanci. Uczestnicy piłkarskich zmagań, swoją grą uczcili pamięć tragicznie zmarłego policjanta mł. asp. Piotra Nowaka.

W miniony piątek 13 lipca odbył się IV Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Nożną.
Kolejna już edycja piłkarskich zmagań miała miejsce na terenie boiska w Leśnictwie Lipnik. Starosta Szczycieński Pan Jarosław Matłach objął przedsięwzięcie Honorowym Patronatem.

W meczach o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, oprócz organizatorów, udział wzięli przedstawiciele Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Jednostki Wojskowej w Lipowcu, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie oraz Nadleśnictwa Szczytno.

Intensywne zmagania sportowe w atmosferze wzajemnego poszanowania wyłoniły zwycięzców. Sędziami IV Turnieju byli Panowie: Zbigniew Dobkowski i Dariusz Chmielewski.
Puchar i I miejsce zdobyli żołnierze z Jednostki Wojskowej w Lipowcu. Na drugim miejscu uplasowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, natomiast III miejsce należało do drużyny reprezentującej Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.
Podczas zawodów wyłoniono również najlepszego bramkarza, oraz króla strzelców. I tak, królem strzelców został Ariel Wójcik, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Rafał Sochacki. Obydwaj panowie są szczycieńskimi policjantami.


Mł. insp. Tomasz Bzymek Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie wręczył puchary, dyplomy oraz statuetki dla zwycięzców i uczestników spotkania. Do zorganizowania i przeprowadzenia Turnieju włączyli się również przedstawiciele Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Uczestnicy Turnieju swoja grą uczcili pamięć zmarłego tragicznie policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie mł. asp. Piotra Nowaka.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages