środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Gaspar z Katany znów niepokonany. Dominacja!

2018-06-17 14:11:50 (ost. akt: 2018-06-18 13:36:42)

Autor zdjęcia: Katana Szczytno

7-osobowa ekipa Katany Szczytno zameldowała się 9 czerwca z Żyrardowie, by wziąć udział w szóstej odsłonie tegorocznej Dziecięcej Ligi Grapplingowej.

To był ostatni rozdział 3. edycji coraz prężniej rozwijającego się cyklu DLG, określanego również mistrzostwami Polski. Po pięciu wcześniejszych turniejach i skompletowaniu pokaźnego pęku medali, nasi wojownicy pojawili się pod Warszawą w roli faworytów. Reprezentacja, choć skromna, odparła ataki rywali. Każdy ze szczycieńskich ekspertów od walki na chwyty przedarł się na podium.

Nie zawiódł zwłaszcza utalentowany Gaspar Święciński. Walczący w limicie do 50 kg zawodnik utrzymał miano niepokonanego w tym sezonie. Otrzymał zresztą nie tylko złoto za ogranie rywali w zeszłą sobotę, ale i - co cenniejsze - specjalną statuetkę dla najlepszego zawodnika całej ligi.

Z mianami mistrzów Polski wrócili z Żyrardowa ponadto Tymoteusz Stachula (42 kg) i Igor Szatkowski (67 kg). Na drugim stopniu podium uplasowali się Marcel Kobylas, Antoni Skowrońskii Dominik Szczerbo. Brązowy krążek przypadł w udziale natomiast Ksaweremu Ochenkowskiemu.

- Trzymamy dobry poziom i kolejne trofea są tego dowodem. Był to już ostatni start przed wakacjami. Teraz przed nami chwila odpoczynku. A następnie... Wracamy na salę. Czeka nas znów ciężka, mozolna praca przed kolejnym trudnym sezonem. Tylko taka jest droga na szczyt - podsumowuje Jacek Szewczak, trener i prezes Katany Szczytno.

http://m.wm.pl/2018/06/orig/gaspar1-474004.jpg
Gaspar Święciński - niekwestionowany dominator Dziecięcej Ligi Grapplingowej

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages