Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Wybieramy najlepszą szkołę jazdy

2018-06-05 09:03:40 (ost. akt: 2018-06-05 09:29:39)

Autor zdjęcia: Arch. GO

Każdy kierowca przechodził to samo. Najpierw godziny teorii, potem plac manewrowy i jazda w mieście u boku instruktora. A na końcu egzamin... Teraz możecie Państwo pokazać, która szkoła jest według Was najlepsza. Szkoły czekają na głosy.

Egzamin na prawo jazdy to chyba najpopularniejszy po maturze sprawdzian umiejętności. Już większość nastolatków marzy o legalnym kierowaniu samochodem rodziców, a nawet o zakupie swoich czterech kółek. Kluczową kwestią, poza wiekiem, stanem zdrowia i wpisowym, jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy, a to wcale nie jest takie proste.
Opowieści zdających egzamin na prawo jazdy dają się wpisać w jedno określenie: horror. Te historie powstają jednak w głowach tych, którzy po prostu nie znają zasad przeprowadzania egzaminu na prawo jazdy i mających za sobą przynajmniej jedno niepowodzenie egzaminacyjne. Bo przecież jeździć potrafią...
Do naszego plebiscytu zgłoszonych zostało 6 szkół nauki jazdy z terenu powiatu szczycieńskiego.
- Do egzaminu na prawo jazdy podchodziłem sześć razy. Nie winię instruktorów, ale raczej siebie, bo zawsze popełniałem proste błędy jeszcze na placu. Ale jeździłem w różnych szkołach jazdy i z różnymi instruktorami. Jedni siedzieli cicho i tylko wydawali polecenia, inni rozmawiali jak ze starym kolegą. Osobiście wolę jeździć na luzie, bo właśnie to jest najtrudniejszy element przyszłego egzaminu - powiedział Tomasz, świeżo upieczony kierowca.
A Wy, jakich instruktorów wolicie? Dajcie im wyraz poparcia głosując na nich w naszym plebiscycie. Tytuł „ELka na 6” otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Głosowanie potrwa do 5 lipca do godz. 23.59.
REGULAMIN

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. luk #2520447 | 89.228.*.* 17 cze 2018 09:06

  Co to za plebiscyt jak połowa szkół z listy od kilku lat jest zamknięta w Szczytnie.he,he.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Tup #2513956 | 94.254.*.* 5 cze 2018 17:53

  Jezeli ktos chce naprawdę nauczyc się jezdzic to odsylam do OCK Olsztynie , przyjemniej bedziecie cwiczyc w prawdziwym ruchu i u nich nie jezdzisz z druga osoba na zmiane tylko sam z instruktorem - nnie ma lepszej szkoly A jezeli komus zalezy na papierku no to niech uczy sie w Szczytnie jezdzic , potem bedzie strach jezdzic po wiekszym miescie

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages