Czwartek, 18 lipca 2019. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Powiatowe eliminacje do wojewódzkiego Turnieju Motoryzacyjnego

2018-05-06 11:05:57 (ost. akt: 2018-05-06 11:07:41)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Szczytnie

Najlepsi w powiatowych eliminacjach Turnieju Motoryzacyjnego byli uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie i to oni bedą reprezentować powat na wojewódzkim finale.

Celem turnieju jest min. popularyzowanie wśród młodzieży znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu oraz inspirowanie uczniów i nauczycieli do pracy u podstaw na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Podczas zmagań trakcie zawodów uczniowie musieli zmierzyć się z testem teoretycznym, który zawierał 35 pytań dotyczących przepisów ruchu drogowego oraz 15-to pytaniowego testu z historii motoryzacji..
Najlepsi w powiatowych eliminacjach Turnieju Motoryzacyjnego okazali się uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie, drugie miejsceprzypadło uczniom z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie natomiast na trzecim uplasowali się uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie. Zwycięska drużyna reprezentować będzie powiat szczycieński na wojewódzki finale turnieju.
Patronami lokalnych zawodów byli Starosta Szczycieński Jarosław Matłach oraz Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasz Bzymek.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages