Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Lena i Filip na prowadzeniu w naszym plebiscycie!

2018-04-19 11:23:36 (ost. akt: 2018-04-19 09:47:16)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Państwa dzieci lub wnukowie mają szansę by poczuć się wyjątkowo. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę? Będzie to wspaniała pamiątka i niezwykła zabawa.

Do plebiscytu zostało zgłoszonych już 14 dziewczynek i 9 chłopców. W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.
Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail: szczytno@gazetaolsztynska.pl
Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.
Akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.

Regulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages