środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem...

2018-03-10 13:01:19 (ost. akt: 2018-03-13 16:07:58)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury zorganizowano Galę, podczas której zasłużone dla miasta panie otrzymały dyplomy i statuetki. Spotkanie rozpoczął koncert Stashki a zakończył niezwykły występ Eleni.

"Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem..." Każda z nas chciała kiedyś dorosnąć, aby nosić piękne sukienki i wysokie obcasy. Kim chciałyśmy być? Księżniczkami, nauczycielkami, lekarkami, policjantkami, piosenkarkami. Nie wszystkie dziecięce marzenia się spełniły, ale niezależnie od tego, co miałyśmy robić, chciałyśmy być po prostu szczęśliwe!
8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Dzień wcześniej w Szczytnie na Panie czekało wiele atrakcji: koncert Stashki i Eleni, wyróżnienia dla wspaniałych Pań, kwiaty, poczęstunek oraz dodatek specjalny Naszego Mazura "Cudowne Kobiety". Były również życzenia od władz samorządowych i organizatorów imprezy.
Bohaterki tego dnia – panie w pełnym przekroju wiekowym: od mam i babć po … bardzo młode damy, razem ze swoimi rodzinami świetnie bawiły się na szczycieńskim koncercie i zadowolone z udanego święta, z uśmiechem na twarzy wracały do domu. Była to pierwsza tego typu impreza zorganizowana z myślą o Paniach i specjalnie dla nich.
Wyróżnione Panie to: Wiesława Zalewska, Janina Surgał, Maria Trochimowicz, Urszula Kowalska, Mirosława Duńczyk, Dorota Studniak, Joanna Gawryszewska, Alina Borodziuk, Zofia Medźwiedzka, Ewa Piórkowska, Anna Lipka, Irena Mosakowska, Urszula Komorowska, Grażyna Mączkowska, Adrianna Trzepiota, Grażyna Saj-Klocek, Bogusława Nasiadko, Anna Bogusz, Wiesława Enerlich-Kozioł, Krystyna Gełdon, Anna Orzoł, Danuta Legowicz, Wanda Kwiatkowska, Grażyna Albrecht, Agata Dunajska, Joanna Ziółek, Jolanta Magierowska, Nella Zarówna, Małgorzata Bernatek, Małgorzata Czujak, Katarzyna Hain, Bogusława Hodkowska, Ewa Szczepanek, Alina Kowalska oraz Katarzyna Pacewicz.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages