Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Ostatnie godziny głosowania! Kto zostanie SuperSołtysem powiatu szczycieńskiego?

2018-03-09 10:18:35 (ost. akt: 2018-03-09 10:39:58)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Głosować można już tylko dziś do godz.23.59. Na pierwszym miejscu znajduje się Izabela Magdaleńska sołtys Koczka, kilka głosów mniej ma sołtys Jeleniowa Krzysztof Sawicki. Dotychczasowy lider Marek Stolarczyk z Rozóg obecne na trzecim miejscu. Ale jeszcze wszystko może sę zmienić.

O tym, kto wygra decydują nasi Czytelnicy oddając swoje głosy na wybranych sołtysów!
W tym roku walka o tytuł SuperSołtysa 2018 w powiecie szczycieńskim jest bardzo zacięta. Przez wiele tygodni na czele głosowania utrzymywał się Marek Stolarczyk „szefujący” sołectwu Rozogi w gminie Rozogi. W ciągu kilku ostatnich godzin sytuacja uległa jednak zmianie i obecnie prowadzenie objęła Izabela Magdaleńska sołtys wsi Koczek w gminie Świętajno.

Plebiscyty na Super Sołtysa 2018 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2018 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.
Plebiscyt trwa od dnia 29.01. 2018 r. do 09.03.2018 roku czyli dwa przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Wybieramy SuperSołtysa 2018 w Powiecie Szczycieńskim:
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages