Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie ma nowego dyrektora

2018-02-23 08:30:00 (ost. akt: 2018-02-22 21:26:45)
Beata Januszczyk

Beata Januszczyk

Autor zdjęcia: Wioleta Szlachetka

Beata Januszczyk w ramach awansu zawodowego została nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie. Zastąpiła na tym stanowisku Jana Dąbrowskiego.

Beata Januszczyk z Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczytnie związana jest od 1995 roku.
- Pamiętam jak moja sąsiadka powiedziała mi, że w szczycieńskim urzedzie pracy poszukują pracownika na stanowisko doradcy zawodowego, i że ja bym się na to stanowisko nadawała - wspomina pani Beata Januszczyk. - Złożyłam dokumenty i zostałam ztrudniona. Początkowo zajmowałam się właśnie doradztwem zawodowym, potem przez wiele lat szkoleniami i zamówieniami publicznymi - opowiada.
Od 2004 roku pani Beata była zastępcą dyrektora Jana Dąbrowskiego. Przez 22 lata pracy w PUP w Szczytnie zawsze wykazywała się dużym zaangażowaniem, starannością, dokładnością i sumiennością wykonywania powierzonych obowiązków. Podejmowała inicjatywy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań służących rozwojowi urzędu pracy.
- Pani Beata jest osobą bardzo pracowitą, opanowaną, zaradną i lojalną a jednocześnie ambitną, dążącą do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji - zapewniają pracownicy PUP w Szczytnie. - Bardzo dobrze radzi sobie zarówno na samodzielnym stanowisku jak i pracując w zespole. Posiada duże doświadczenie w kontaktach z ludźmi. Nie boi się nowych wyzwań. Potrafi motywować i pobudzać współpracowników do działania, wydajnej i efektywnej pracy, umiejętnie prowadzi dyskusje, uzasadnia swoje zdania, propozycje i rozwiązania. Wyróżnia się poczuciem taktu i szacunkiem dla ludzi niezależnie od ich pozycji służbowej lub społecznej - zapewniają.
- Misją urzędu pracy jest szeroko rozumiana pomoc osobom bezrobotnych w poszukiwaniu odpowiedniej pracy, a pracodawcom pomoc w znalezieniu właściwego pracownika - podkreśla dyrektor Januszczyk. - To dla mnie ogromy zaszczyt, że będę miała możliwość zarządzania i kontynuowania pracy w PUP w Szczytnie. Dzięki zespołowi będziemy mogli realizować strategie dalszego rozwiązywania problemu bezrobocia - dodaje.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Janusz #2448104 | 83.9.*.* 25 lut 2018 17:43

  Ma problem ze swoim ego, tak w skrócie przerost formy nad treścią.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. gość #2447255 | 93.233.*.* 24 lut 2018 07:34

  up powinny być zlikwidowane bo siedzi w nich wataha nierobów i tylko w depresję wprowadzają bezrobotnych, mają ciepłą posadkę, pensje na czas każdego miesiąca i się panoszą!!!!!!!!!!! lepsze oferty dla znajomków a dla zwykłego bezrobotnego z wykształceniem to ani kursu zmieniającego kwalifikacje, ani oferty nie ma !!!!!!!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. piotrek #2447198 | 83.28.*.* 23 lut 2018 22:58

  Jakby nowa Pani dyrektor poszukiwała do Urzędu Pracy na stanowisko barista to się piszę i od razu składam CV :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. alekss #2447181 | 83.9.*.* 23 lut 2018 22:19

  przede wszystkim duże oczy i tak trzymać

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Ann #2447173 | 37.47.*.* 23 lut 2018 22:05

  Pozamykać wszystkie UP!

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (15)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages