Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Sołtys musi dawać przykład

2018-02-06 13:26:40 (ost. akt: 2018-02-06 13:29:50)
Zgrane sołectwo to marzenie każdego sołtysa!

Zgrane sołectwo to marzenie każdego sołtysa!

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Rozogach

Wszyscy, którzy mieszkają na wsi, doskonale wiedzą jak ważną rolę spełnia sołtys. Pomoże załatwić sprawę w urzędzie, wyrówna drogę, postawi latarnię czy pomoże zażegnać sąsiedzki konflikt.Marek Stolarczyk, sołtys Rozóg, Izabela Magdaleńska, sołtys Koczka (GminaŚwiętajno) i Adolf Pasztaleniec, sołtys wsi Trelkowo (Gmina Szczytno). To jak dotychczas niezmienni liderzy w naszym plebiscycie na "Najpopularniejszego Sołtysa.

Od kilku dni wyrażacie wdzięczność swoim sołtysom, biorąc udział w naszym plebiscycie na "Najpopularniejszego Sołtysa". Zwycięzcę poznamy 11 marca.
Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu na "Najpopularniejszego Sołtysa".
Tytuł "SuperSołtysa 2018" powiatu szczycieńskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.
Plebiscyty na Super Sołtysa 2018 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2018 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.
Plebiscyt trwa od dnia 29.01. 2018 r. do 09.03.2018 roku czyli dwa przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Za co cenicie swojego sołtysa? Napiszcie do nas: szczytno@gazetaolsztynska.plWybieramy SuperSołtysa 2018 w Powiecie Szczycieńskim:


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages