Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Morsy w drodze po Zimową Statuetkę Runmageddonu

2018-01-22 10:07:15 (ost. akt: 2018-01-22 10:09:47)
Takich trzech, jak ich dwóch, to nie ma ani jednego!

Takich trzech, jak ich dwóch, to nie ma ani jednego!

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów/FB Runmageddon

Dwuosobowa reprezentacja szczycieńskiego klubu morsów #Reset postanowiła zmierzyć się 13 stycznia w Warszawie z Zimowym Rekrutem słynnego Runmageddonu.

Czyli jedną z najpopularniejszych w naszym kraju imprez biegowych o charakterze ekstremalnym. Obowiązek obrony honoru barw Szczytna spoczął w sobotę na barkach Jarosława Kordka i Jacka Koniecznego, którzy pojedynkowali się przeszło 1,5-tysięcznym tłumem sportowych zapaleńców nie tylko z Polski, ale i zza granicy.
Zgodnie z tradycją organizatorzy poddali uczestników całemu szeregowi sprawdzianów w postaci kilkudziesięciu usytuowanych na trasie przeszkód. Większości uczestników ochotę do walki odbierały jednak warunki pogodowe: wiatr, zimno, wilgoć... Innymi słowy - środowisko, w którym ekipa morsów #Reset funkcjonuje na co dzień.
Solidne przygotowanie odpornościowe miało przełożenie na wyniki. Najszybciej z trasą uporał się Jarosław Kordek, którego wynik (godzina i 40 sekund) zapewnił mu 147. lokatę w ogólnej klasyfikacji. Niewiele za jego plecami linię mety minął i jego klubowy kolega Jacek Konieczny.
- Naszym głównym celem jest oczywiście świetna zabawa, jednak tym razem biegniemy i po Zimową Statuetkę Runmageddonu. To trofeum, które otrzymuje się za ukończenie w krótkim czasie trzech określonych imprez. Najłatwiejsza część, "Rekrut", już za nami. W lutym czeka nas tzw. "Hardcore", a w marciu "Classic". Trasy będą tam już dużo dłuższe, więcej będzie również i samych przeszkód. Ale damy radę - zapewniają morsy z klubu #Reset Szczytno, których na trasie wspierała doskonale im znana Justyna Możdżeń z Krawna.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages