Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Przeżyli razem ponad 50 lat!

2017-12-10 20:39:06 (ost. akt: 2017-12-10 20:43:43)

Autor zdjęcia: UM Szczytno

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin. To 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy!

Zawarcie małżeństwa to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Złożona przysięga zobowiązuje do bycia ze sobą na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie.
Chociaż przeciwności w życiu bywa wiele: i tych rodzinnych i materialnych, a często i zdrowotnych. To wielkim darem od Boga i losu móc przeżyć wspólnie ze współmałżonkiem pół wieku. Naocznym tego dowodem byli jubilaci, którzy w sobotę, 2 grudnia świętowali swoje „Złote Gody”. Ceremonia miała uroczysty charakter. Nie zabrakło ciepłych słów oraz łez wzruszenia. Specjalnie przygotowane na ten jubileusz medale zostały przyznane 14 parom.
Minęło 50 lat, a w przypadku Państwa Haliny i Tadeusza Krzyżewskich 60 lat od chwili, kiedy połączył ich los, kiedy z miłością i nadzieją powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Przyrzeczenie to składali z ufnością, że będą dzielić dobre i złe chwile, wspomagać się wzajemnie i cieszyć się wspólną radością. Mimo różnych przeciwności losu przyrzeczenie to dotrzymali. Dali z siebie tak wiele rodzinie i społeczeństwu, zarówno wychowując swoje dzieci na dobrych obywateli, jak i pracując na rzecz całej społeczności. Trwanie w małżeństwie przez tak długi okres jest przykładem dla dzieci i wnuków oraz wszystkich młodych małżeństw.

Redakcja Naszego Mazura życzy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyraża głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie!

60-lecie małżeństwa ( diamentowe gody) obchodzili Państwo Halina i Tadeusz Krzyżewscy
50-lecie (złote gody) obchodzili:
Krystyna i Józef Cieślak
Regina i Bohdan Gloger
Halina i Tadeusz Jastrzębcy
Bogumiła i Tadeusz Kisiel
Zofia i Andrzej Kowalczykowie
Halina i Józef Lichnerowiczowie
Anna i Zygmunt Majewscy
Helena i Andrzej Montwiłł
Zofia i Mieczysław Nowiccy
Leonarda i Paweł Rogacz
Krytyna i Eugeniusz Samselowie
Zofia i Bronisław Szulc
Czesława i Władysław Szyszka
Lucyna i Władysław Wiecheccy


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages