Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

To oni rządzą na rejonie! Strzelanina w Kamionku

2017-11-27 12:12:00 (ost. akt: 2017-12-03 10:46:50)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

FUTBOL/// Mistrzostwa Rejonu V w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych zafundowały kibicom 20 listopada pokaźną dawkę futbolowych emocji.

Do rywalizacji zorganizowanej przez szczycieński PCSTiR na murawie orlika w niewielkim Kamionku przystąpiło łącznie 52 zawodników z 3 placówek: ZS nr 1 w Szczytnie, I LO w Piszu i ZS w Nidzicy. Każda z nich wystawiła po jednej reprezentacji w kategorii dziewcząt i chłopców.

W zmaganiach pań od samego początku rytm gry narzucały zawodniczki z Pisza, które w pierwszym meczu pokonały gospodynie (1:3), a następnie - po trudnym boju - odprawiły również rywalki z Nidzicy. Pokonani zmierzyli się na murawie o srebro i - niestety - również tym razem szczytnianki poczuły gorycz porażki (0:4).

Kontrolę nad sytuacją momentalnie przejęli jednak chłopcy ze Szczytna, jakby chcąc pomścić swoje koleżanki. Na "dzień dobry" odprawili oni rywali z Pisza (schodząc z boiska przy stanie 3:0), a następnie wzięli się za Nidzicę.

Tym razem tak gładko nie poszło. Snajperzy obu stron raz po raz wpisywali się na listę strzelców, kończąc ostatecznie pojedynek remisem (3:3). Dla naszych piłkarzy miał on jednak szczególnie pozytywny wydźwięk, ponieważ zagwarantował im złote medale (Nidzica pokonała wcześniej Pisz "ledwie" 2:0, więc dysponowała gorszym o jedno "oczko" bilansem bramkowym).
Klasyfikacja końcowa.
Dziewczęta: 1. I LO w Piszu, 2. ZS Zawodowych i Ogólnokształcących Nidzica, 3. ZS nr 1 w Szczytnie.
Chłopcy: 1. ZS nr 1 w Szczytnie, 2. ZS Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, 3. I LO w Piszu.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages