Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

I Zastępca Komendanta. insp. Tomasz Klimek powierzył pełnienie obowiązków podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu

2017-12-02 10:01:02 (ost. akt: 2017-12-02 10:06:27)

Autor zdjęcia: Arch. KPP w Szczytnie

W sali odpraw szczycieńskiej komendy Policji odbyła się uroczyste spotkanie z okazji zmiany na stanowisku I Zastępcy Komendanta. Insp. Tomasz Klimek powierzył pełnienie obowiązków podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu. Mł. insp. Tomasz Michalczak został przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

W dniu 1 grudnia w sali odpraw szczycieńskiej jednostki Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie odwołał ze stanowiska mł. insp. Tomasza Michalczaka, natomiast pełnienie obowiązków powierzył podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu. W uroczystym apelu wzięli udział przedstawiciele samorządu lokalnego, służb mundurowych, emerytowani policjanci oraz funkcjonariusze i pracownicy Komendy.
Insp. Tomasz Klimek serdecznie podziękował mł. insp. Tomaszowi Michalczakowi za lata poświecone szczycieńskiej jednostce i zapewnił, że taki potencjał będzie należycie wykorzystany przez niego jako Komendanta Wojewódzkiego Policji dla dobra służby.
Natomiast podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu życzył powodzenia w realizacji nowo powierzonych obowiązków.
Mł. insp. Tomasz Bzymek Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie wyraził słowa serdecznego podziękowania dla ustępującego zastępcy za pomoc jaką mu służył w trakcie roku wspólnego kierowania jednostką. Życzył zadowolenia z realizacji pasji zarówno zawodowych jak i osobistych.
Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku. Od początku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie. Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski doświadczenie zdobywał na stanowiskach prewencyjnych, oficera dyżurnego i kierowniczych. Od 2013 roku był Naczelnikiem Wydziału Patrolowo –Interwencyjnego i Ruchu Drogowego.

Dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasz Michalczak wstąpił do służby w Policji w dniu 21 sierpnia 1995 roku. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w roku 1995 gdzie służył przez rok. Następnie został przeniesiony do Komendy Rejonowej Policji w Nowym Tomyślu gdzie do 2000 roku służył w pionie prewencyjnym. Z dniem 18 listopada 2000 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie w pionie prewencyjnym jako aplikant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego, a od 1 stycznia 2000 roku do stycznia 2002 roku w pionie kryminalnym.
Posiadając doświadczenie w służbie prewencyjnej i kryminalnej Pan Tomasz Michalczak z dniem 1 lutego 2002 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chorzelach Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, a od dnia 25 listopada 2006 roku pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu. Po 11 latach służby na stanowisku Zastępcy Komendanta i Komendanta Komisariatu, z dniem 1 maja 2013 roku mł. insp. Tomasz Michalczak został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, nadzorując pion prewencji i obowiązki te pełnił do dnia dzisiejszego.
Podczas spotkania zaproszeni Goście na czele z Panem Starostą Szczycieńskim Jarosławem Matłachem oraz Panią Danutą Górką Burmistrzem Miasta Szczytno wypowiedzieli wiele słów uznania, szacunku oraz podziękowań dla żegnającego się ze stanowiskiem mł. insp. Tomasza Michalczaka, wręczając adresy honorujące wzorowo pełnione obowiązki służbowe.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. 997 #2396357 | 94.254.*.* 12 gru 2017 13:39

  Tomasz Klimek nie jest z-cą Komendanta, tylko Komendantem Wojewódzkim!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Def #2391331 | 37.47.*.* 5 gru 2017 19:12

  Potrzebny nowy dzielnicowy w pasymiu.na wioskach przemytnicy i kierowcy bez prawa jazdy od kilku lat kierują autami na drodze powiatowej grom,jurgi,Pasym.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Loka #2388991 | 176.221.*.* 2 gru 2017 15:09

  Potencjal hehe

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Pora #2388977 | 176.221.*.* 2 gru 2017 14:55

  Idzie na ochrone do biedronki

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages