Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Pani Premier przyznała stypendia

2017-11-23 16:39:34 (ost. akt: 2017-11-23 16:47:49)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Szczytnie

Cztery zdolne uczennice z naszego powiatu otrzymały stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Z rąk starosty szczycieńskiego Jarosława Matłacha odebrały upominki oraz listy gratulacyjne.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.
W środę, 22 listopada starosta szczycieński Jarosław Matłach, wręczył upominki i listy gratulacyjne, czterem wyjątkowym młodym uczennicom, które otrzymały stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018. Wyróżnione osoby to: Julia Wojciechowska z ZS nr 1 w Szczytnie, Natalia Mikulska również z ZS nr 1 w Szczytnie, Daria Chorąży uczennica z ZS nr 2 w Szczytnie oraz Aleksandra Topolska z ZS nr 3 w Szczytnie.
Nagrodzonym uczennicom oraz ich rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages