Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Mają jeszcze miejsce na medale? Kolejna porcja z Ostródy!

2017-11-07 12:04:45 (ost. akt: 2017-11-07 12:07:09)
Wygląda na to, że niebawem władze klubu będą musiały pomyśleć o nowych półkach na trofea!

Wygląda na to, że niebawem władze klubu będą musiały pomyśleć o nowych półkach na trofea!

Autor zdjęcia: archiwum klubu

SPORTY WALKI/// Ostróda ugościła 4 listopada 400 karateków mierzących się ze sobą podczas I Turnieju IKO Mazury Cup. Nie zabrakło tam i wojowniczej ekipy ASW Novum!

Na tak pokaźną liczbę uczestników złożyły się reprezentacje aż 36 klubów nie tylko z Polski, ale i zza granicy. - Był to jeden z największych turniejów tego typu w Polsce - przekonuje ekipa Akademii Sztuk Walki Novum Szczytno, która stawiła się w sobotę na ostródzkiej macie w 25-osobowym składzie. Wojownicy prezentowali swoje umiejętności w konkurencjach "kata" (przygotowane formy demonstrowania obrony, ataku i kontrataku) oraz "kumite" (walka bezpośrednia).

Poziom zawodów był wysoki, lecz Szczytno - tradycyjnie - wzbogaciło się o kolejny worek z trofeami. Na imponujący bilans 17 krążków złożyło się 5 złotych medali (Julia Czujak, Miłosz Gacioch, Natan Żyliński, Janek Krajewski i Mikołaj Wojciechowski), 2 srebrne (Agata Nagieło i Marcel Korybski) oraz 10 brązowych (Zuzanna Kępa, Natalia Krawczyk, Martyna Korybska, Oliwia Korczakowska, Basia Krajewska, Krzysztof Bracki, Jakub Duda, Maciej Pawłowski, Karol Kijewski i Marcel Nagieło).

Indywidualne sukcesy podopiecznych trenera Dariusza Hrynowieckiego przełożyły się również na wysokie, 6. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

- To kolejne cenne doświadczenie, które zdobyliśmy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwłaszcza debiutantom. Jesteśmy przekonani, że jeśli tylko dalej będą tak pracować na treningach, to wkrótce przyniosą klubowi i miastu jeszcze więcej powodów do dumy - podsumowuje kadra szkoleniowa ASW Novum Szczytno.

Więcej informacji w najbliższym, piątkowym numerze Naszego Mazura.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages