Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Uroczyste powołanie Tomasza Bzymka na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie

2017-04-21 09:27:06 (ost. akt: 2017-04-21 09:35:15)

Autor zdjęcia: Arch. KPP w Szczytnie

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek wręczył rozkaz, zgodnie z którym od 20 kwietnia 2017 roku szefem szczycieńskiej Policji jest podinspektor Tomasz Bzymek. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, kierownictwo zaprzyjaźnionych służb mundurowych a także kadra kierownicza jednostki.

W czwartek, 20 kwietnia w sali odpraw szczycieńskiej komendy odbyło się uroczyste powołanie podinspektora Tomasza Bzymka na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek osobiście wręczył rozkaz, zgodnie z którym od 20 kwietnia 2017 roku szefem szczycieńskiej Policji jest podinspektor Tomasz Bzymek.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie młodszy inspektor doktor Marek Fałdowski, Kanclerz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie inspektor Krzysztof Baran, Jarosław Matłach Starosta Szczycieński, Danuta Górska Burmistrz Miasta Szczytno, Ewa Zawrotna Wicewójt Gminy Szczytno, st. bryg. Mariusz Gęsicki Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie, ppłk. Krzysztof Lis Dowódca Jednostki Wojskowej 2031 w Lipowcu oraz insp. Janusz Gutowski Komendant Straży Miejskiej w Szczytnie.
Na tak ważnym spotkaniu nie mogło zabraknąć szczycieńskich policjantów na czele z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie mł. insp. Tomaszem Michalczakiem.
Zebrani goście życzyli podinspektorowi Tomaszowi Bzymkowi wielu sukcesów w pracy na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages