Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

X Wojewódzki Integracyjny Turniej Gier Świetlicowych w Szczytnie

2017-04-17 16:00:00 (ost. akt: 2017-04-16 21:46:24)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Uczestnicy startowali w następujących konkurencjach: rzut piłką do kosza, slalom, konkurs „Wykreślanka”, rzut krążkiem hokejowym do bramki oraz konkurs wiedzy „ Ciekawostki i życie zwierząt”. Natomiast terapeuci zmierzyli się w konkurencji sprawnościowej na czas.

W Turnieju wzięło udział 31 drużyn z całego Województwa. To o dziesięć więcej w porównaniu z ubiegłym rokiem. I tak pierwsze miejsce zajął Środowiskowy Dom Samopomocy z Jedwabna, tuż za nim uplasowł się Środowiskowy Dom Samopomocy z miejscowości Susz, a trzecią pozycję wywalczył Środowiskowy Dom Samopomocy z Gołdapii.
Zwycięzcy z Jedwabna to: Krzysztof Rosiński (rzut piłką do kosza), Robert Łapa (slalom), Waldemar Drozdowski (rzut krążkiem hokejowym do bramki), Beata Wojciechowska (wykreślanka), Jadwiga Senderowska i Zdzisław Pszczółkowski (konkurs wiedzy „Ciekawostki i życie zwierząt”).
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się zająć pierwsze miejsce i zgarnąć puchar - zapewniali zawodnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Jedwabna. W ubiegłym roku mieliśmy drugie miejsce. Niewątpliwie tegoroczny sukces jest zasługą zaangażowania i pracy wszystkich zawodników – tworzyliśmy mocną, wzajemnie dopingującą się drużynę - twierdzili zwycięzcy.
Wszystkie drużyny otrzymały upominki i statuetki.
- Cieszę się, że tak wiele drużyn zechciało przyjechać na nasz turniej - mówiła Beata Pardo kierownik ŚDS w Szczytnie. - Mm nadzieję, że wszyscy spędziliście tu miło czas, a za rok spotkamy się znów na kolejnym turnieju.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages