Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Walczyli o tytuł Mistrzów Województwa w piłce siatkowej

2017-04-06 13:25:08 (ost. akt: 2017-04-06 13:48:10)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie wraz z miejscowym Zespołem Szkół nr 3, Gimnazjum nr 2 oraz Miastem Szczytno zorganizowało w piątek, 31marca „Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych”. Ceremonię otwarcia mistrzostw dokonali: Wacław Wasiela – Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie, Danuta Górska – Burmistrz Miasta Szczytno, Paweł Papke – Poseł na Sejm RP, Mariola Jaworska – Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie oraz Jerzy Cimoszyński – Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.

W zawodach wystartowało sześć drużyn w kategorii dziewcząt: Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie, Zespół Szkół w Iławie, XI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, II Liceum Ogólnokształcące w Elblągu, VII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, oraz II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku, a także sześć drużyn w kategorii chłopców: Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie, VII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, I Liceum Ogólnokształcące w Ełku, Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie, VIII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, oraz Liceum Ogólnokształcące w Braniewie. W mistrzostwach udział wzięło 119 zawodników. Mecze rozegrano w dwóch grupach trzyzespołowych, a następnie rozegrano półfinały oraz spotkania o miejsca piąte, trzecie i finał. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego z Elbląga, natomiast w kategorii chłopców na pierwszej pozycji uplasowali się zawodnicy z VIII Liceum Ogólnokształcącego z Olsztyna.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Zawodnicy trzech pierwszych drużyn otrzymali medale.


RAMKA!!!

Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
1. II Liceum Ogólnokształcące Elbląg
2. Zespół Szkół w Iławie
3. VII Liceum Ogólnokształcące Olsztyn
4. XI Liceum Ogólnokształcące Olsztyn
5. II Liceum Ogólnokształcące Giżycko
6. Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie

Chłopcy:
1. VIII Liceum Ogólnokształcące Olsztyn
2. VII Liceum Ogólnokształcące Olsztyn
3. Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie
4. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Ostróda
5. I Liceum Ogólnokształcące Ełk
6. Liceum Ogólnokształcące Braniewo


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij[/ur
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages