Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Uczniowie odwiedzili szczycieńskich policjantów

2017-01-23 08:54:38 (ost. akt: 2017-01-23 09:03:47)

Autor zdjęcia: Arch. KPP w Szczytnie

W piątek, 20 stycznia Komendę Policji w Szczytnie odwiedzili uczniowie pierwszej klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie. Wizyta odbyła się w ramach programu „Otwarte Jednostki Policji – Do Źródeł Wiedzy o Bezpieczeństwie”. Goście zwiedzili miejsce pracy policjantów oraz obejrzeli sprzęt jaki wykorzystywany jest do codziennej służby. W Sali odpraw szczycieńskiej jednostki spotkał się z młodzieżą p.o. Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podinsp. Tomasz Bzymek.

Komendę Powiatową Policji w Szczytnie odwiedzili uczniowie pierwszej klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie. Wizyta odbyła się w ramach realizacji programu „Otwarte Jednostki Policji – Do Źródeł Wiedzy o Bezpieczeństwie” i miała na celu przedstawienie młodym ludziom na czy polega praca policjanta oraz jaki sprzęt wykorzystywany jest przez nich w codziennej służbie. Goście zwiedzili dyżurkę, pomieszczenie dla osób zatrzymanych oraz mogli dowiedzieć się do czego przeznaczony jest Przyjazny Pokój Przesłuchań. 
W Sali odpraw szczycieńskiej jednostki z młodzieżą spotkał się p.o. Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podinsp. Tomasz Bzymek. Pan Komendant zachęcił młodych ludzi do tego, aby realizując swoje marzenia nie rezygnowali z dbałości o bezpieczeństwo własne.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages