Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Powiatowy Dzień Seniora

2016-12-01 14:10:30 (ost. akt: 2016-12-01 14:13:08)

Autor zdjęcia: Robert Arbatowski

Uroczystość została zorganizowana z okazji obchodów I-go Powiatowego Dnia Seniora. Obchody zainaugurował występ chóru „Preludium”, działającym przy Uniwersytecie III Wieku w Szczytnie.

Po raz pierwszy zorganizowany został Powiatowy Dzień Seniora. W części artystycznej wystąpili: Seniorska Grupa „Dramy” ze Stowarzyszenia „Promyk” w Szczytnie, Jedwabki Band ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Jedwabnie, Apolonia Szydłowska ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Piastunie, chór „Złota Jesień” z Kętrzyna, zespoły: „Christopher” z Domu Pomocy społecznej w Szczytnie, „Echo Pasymia”, „My Piszanie” z Pisza, „Kolonianki” ze Stowarzyszenia „Kolonia nad Szkwą”, „Krys” ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Odrodzenie” w Szczytnie, „Mazury”, „Wystek” ze Stowarzyszenia „Kurpie w Szczytnie”, „Wrzosy” z Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach, „Złota Jesień” z Giżycka, „Babskie Olekanie” z Rozóg, „Złota Jesień” z Giżycka, Studio Wokalne „Sukces” z Mrągowa.
- Impreza udała się wyśmienicie - opowiadali licznie zgromadzeni seniorzy. - Wspaniałe występy, ciekawy program artystyczny. Każdy senior potrzebuje czasem wyrwać się ze swoich czterech ścian i pobyć w towarzystwie innych. Myślę, że tego typu imprezy powinny być organizowane częściej. W innych krajach nie zapomina się o ludziach starszych a u nas niestety senior ma niewiele możliwości. A my nie chcemy siedzieć w domach i oglądać seriali, chcemy być aktywni - zapewniają.
W przewie między występami nastąpiło podpisanie porozumienia między powiatami o partnerstwie w zakresie wzajemnego honorowania Karty Seniora w powiatach będących stronami porozumienia. Podpisali je: Jarosław Matłach Starosta Szczycieński, Antoni Karaś Starosta Mrągowski, Michał Krasiński Wicestarosta Kętrzyński, Ewa Ostrowska Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku oraz Rafał Kiersikowski przedstawiciel twórców programu.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij[/
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ketrzynscy obrażeni #2126820 | 79.185.*.* 4 gru 2016 08:33

  http://ketrzynnews.pl/?p=10501

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages