Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3

2016-10-14 11:19:48 (ost. akt: 2016-10-14 21:07:35)
Wioleta Szlachetka

Wioleta Szlachetka

Już od blisko pół wieku 14 października to dzień w którym najważniejsi są wszyscy pracownicy oświaty. Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie uczciła to święto niezwykłym przedstawieniem.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie przywitała wszystkich zgromadzonych – nauczycieli, także emerytowanych, uczniów oraz przyjaciół szkoły. – Chciałabym podziękować wszystkim nauczycielom za wielkie serce, wytrwałość i cierpliwość – mówiła Grażyna Wrona – Janowska.

Po tych słowach nastąpiła część artystyczna. Dzieci odegrały krótkie przedstawienie. – Nauczyciele twierdzą, że rok szkolny jest za długi, a uczniowie, że za krótki – mówili, w swoim widowisku, uczniowie. Dzieci poprosiły wróżkę, aby ta odmieniła ich nauczycielkę. Czarodziejka wykonała polecenie, a do klasy weszła nowa, przemieniona nauczycielka. – Tyle stron zapisać w zeszycie to skandal, strata czasu! – mówiła uczennica grająca rolę nauczycielki. Jednak uczniom nie spodobała się nowa sytuacja i poprosili wróżkę, aby "zwróciła im" dawną wychowawczynię.
Dzieci chętnie odśpiewały piosenki, w tym przebój Piersi – Bałkanica.

Wszyscy byli w doskonałych humorach, ale największym zainteresowaniem wśród publiczności cieszył się występ Cezarego Miszczuka z Agnieszką Wysocką. Wspólnie zatańczyli cza-czę i dali się poznać jako doskonali tancerze.
Jednak to nie był koniec popisów Cezarego Miszczuka. Wuefista porwał do tańca również Beatę Boczar, co spotkało się z wielkim entuzjazmem zgromadzonych. Wszyscy przyklaskiwali, podrygiwali jakby powstrzymując się przed tym, aby nie dołączyć do tanecznej pary.

Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie z pewnością dostarczył wszystkim wiele rozrywki i uśmiechu. Nauczyciele zostali docenieni przez uczniów – otrzymali od nich wiele ciepłych słów i kwiatów w podziękowaniu za ich pracę.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages