Wtorek, 21 sierpnia 2018. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Dzielnicowi realizują zadania priorytetowe

2016-08-19 20:59:46 (ost. akt: 2016-08-19 17:03:20)

Dzielnicowi szczycieńskiej komendy od 1 sierpnia prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji oraz debat ze społeczeństwem oraz z bieżącej analizy zagrożeń.

Oto zadania jakie realizują dzielnicowi w poszczególnych rejonach służbowych na terenie miasta i gmin:

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 1 – Miasto Szczytno

Dzielnicowa, asp. Justyna Samsel-Hryszkiewicz przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych i zakłócania porządku publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych w rejonie osiedla przy ul. Nauczycielskiej, a w szczególności w okolicy sklepu „Grosik”.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 2 – Miasto Szczytno

Dzielnicowy, mł. asp. Wojciech Tworkowski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych
i zakłócania porządku publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych przy ul. Sobieszczańskiego 5-7.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 3 – Miasto Szczytno

Dzielnicowy, asp. sztab. Paweł Ślubowski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką gromadzenia się osób, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zaśmiecania miejsca publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych w rejonie Parku Miejskiego przy ul. Pasymskiej oraz sklepu meblowego i marketu Biedronka ul. Pasymska.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 4 – Miasto Szczytno

Dzielnicowy, asp. sztab. Dariusz Berendt przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką gromadzenia się osób, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zaśmiecania miejsca publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych przy ul. 3 Maja, a w szczególności w okolicach sklepu całodobowego „Japa”.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 5 – Gmina Szczytno

Dzielnicowy, asp. Paweł Grzywacz przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką gromadzenia się młodzieży, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zaśmiecania miejsca publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych w miejscowość Leśny Dwór 1, a w szczególności w rejonie pętli autobusowej i placu zabaw.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr 6 – Gmina Szczytno

Dzielnicowy, st. sierż. Grzegorz Licki przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką gromadzenia się młodzieży, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zaśmiecania miejsca publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych w miejscowości Kamionek w rejonie bloku nr 25 oraz budynków sąsiednich.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego - Miasto i Gmina Pasym

Dzielnicowy, mł. asp. Artur Magnuszewski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zakłócania porządku publicznego w godzinach popołudniowych i wieczornych przy ul. Rynek w Pasymiu, a w szczególności w okolicach kiosku ruchu i sklepów znajdujących się w tym rejonie.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego - Gmina Dźwierzuty

Dzielnicowy, asp. Rafał Sochacki przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zakłócania porządku publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych w miejscowości Dźwierzuty, ul. Niepodległości.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego - Gminy Jedwabno

Dzielnicowy, mł. asp. Krzysztof Kowalski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką gromadzenia się młodzieży, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zaśmiecania miejsca publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych w miejscowości Jedwabno, ul. 1 Maja oraz w rejonie parku za Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego - Gmina Wielbark

Dzielnicowy, mł. asp. Paweł Radziński przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką gromadzenia się młodzieży, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zaśmiecania miejsca publicznego w godzinach wieczorowo-nocnych w miejscowości Wielbark, ul. Jagiełły oraz w parku przy sklepie „Alkohole Świata”.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego - Gmina Świętajno

Dzielnicowy, mł. asp. Piotr Soliwoda przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, a w szczególności na terenach zielonych mieszczących się pomiędzy ulicami Mickiewicza a Żymierskiego w miejscowości Świętajno.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego - Gmina Rozogi

Dzielnicowy mł. asp. Artur Sowiecki przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, a w szczególności przy sklepie spożywczym nr 18 GS w miejscowości Rozogi, ul. Młodej Polski 1.

Dzielnicowi realizujący opisane zadania jeszcze bardziej uspołeczniają rolę jaką pełnią w służbie społeczeństwu. Taka jest ich misja i takie zadania właśnie realizują. Ich zadaniem jest również budowanie lokalnych koalicji na rzecz bezpieczeństwa, zarówno z mieszkańcami jak i instytucjami działającymi na rzecz lokalnych społeczności.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages