Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Jarosław Zieliński, Sekretarz Stanu w MSWiA zwiedził WSPol

2016-08-04 13:34:58 (ost. akt: 2016-08-04 13:43:55)

Obchody Święta Policji w WSPol w Szczytnie były znakomitą okazją do tego, by Jarosław Zieliński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji zapoznał się z bazą dydaktyczną Uczelni. Towarzyszyli mu m.in. Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk, Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr hab. Piotr Bogdalski oraz Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek.

3 sierpnia 2016 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się obchody Święta Policji. Tego dnia na placu apelowym szczycieńskiej uczelni z rąk m.in. Jarosława Zielińskiego – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka ponad 90 funkcjonariuszy i pracowników WSPol oraz KWP w Olsztynie otrzymało odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Po uroczystości Minister spotkał się z wyróżnionymi policjantami, pracownikami Policji, ich rodzinami, a także kadrą WSPol, chętnie robiąc sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Korzystając z okazji Jarosław Zieliński zwiedził bazę dydaktyczną Uczelni.

Sekretarz Stanu w MSWiA miał okazję zobaczyć i osobiście sprawdzić działanie symulatora kierowania pojazdami uprzywilejowanymi podczas działań typowych i ekstremalnych, zwiedzić wyremontowaną strzelnicę, a także zapoznać się projektami zrealizowanymi i realizowanymi przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

W zwiedzaniu Uczelni Ministrowi towarzyszyli m.in. nadinsp. dr Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji, insp. dr. hab. Piotr Bogdalski – Komendant-Rektor WSPol, insp. Tomasz Klimek – Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Pani insp. dr Danuta Bukowiecka – Zastępca Komendanta-Prorektor WSPol, a także kadra Uczelni, która prezentowała poszczególne pracownie oraz pomieszczenia wykorzystywane w szkoleniu funkcjonariuszy formacji mundurowych.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages