Pożegnanie Katany

2016-06-27 09:02:27(ost. akt: 2016-06-27 09:15:35)
20 startów, 170 medali, w tym 65 złotych, 42 srebra i 63 brązy to dorobek jaki od września do czerwca zdobyli mali fighterzy Katany. Od 24 do 26 czerwca spotkali się po raz ostatni przed wakacjami na weekendowym obozie treningowym w Młyniku koło Sorkwit. Treningi, zabawa, spacery, odpoczynek, kibicowanie polskim piłkarzom, ognisko, zabawa w paitballa plus podsumowanie ciężkiego sezonu startowego – to główne atrakcję krótkiego zgrupowania.
W niedziele prezes i zarówno główny trener Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki i Rekreacji Katany-Novum podsumował sezon.
Najlepszym zawodnikiem Katany został Gaspar Święciński zdobywca 9 złotych, 5 srebrnych i 3 brązów. Najlepszym zawodnikiem parterowym został Tymoteusz Stachula Mistrz Polski Wschodniej w Brazylijskim Jujitsu zdobył w tym sezonie 5 słotych, 3 srebrne i 4 brazowe medale.
Odkryciem roku został Marcel Malon trenujący od wrzesnia zawodnik wygrał Międzynarodowy Turniej w Holandii do tego dołożył wicemistrzostwo Polski w brazylijskim Jujitsu oraz 8 innych medali turniej judo i jujitsu.
Nadzieją Katany został Igor Szewczak sześciolatek zdobył w tym roku 8 medali w tym 3 złote.

Do sukcesów małych fighterów swoje medale dołożyli seniorzy z Mistrzostw Świata przywieźli 9 medali a z pozostałych zawodów dołożyli 30 do rekordowej kolekcji Katany.
– To był dla nas ciężki rok praca z 4 grupami wiekowymi co tydzień wyjazdy na zawody ale dużo radości z medali. W tym sezonie mamy ich rekordową liczbę 237, a już od czwartku przygotowania do kolejnego sezonu na obozie w Szczyrku – podsumowuje trener Jacek Szewczak.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.