Zmagania szkół podstawowych w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym

2016-05-25 09:27:19(ost. akt: 2016-05-25 09:50:10)
Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 19.05.2016r. na Stadionie Leśnym WSPol. w Szczytnie „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych”.

W trójboju wystartowało siedem szkół w kategorii chłopców: SP nr 6 Szczytno, SP nr 2 Szczytno, SP nr 3 Szczytno, SP Pasym, SP Wielbark, SP Rozogi, SP Dźwierzuty.
Zwyciężyła SP nr 6 Szczytno (394 pkt.), drugie miejsca zajęła SP Pasym (377 pkt.), trzecie miejsce zdobyła SP nr 3 Szczytno (374 pkt.).

W trójboju dziewcząt wystartowało siedem zespołów: SP nr 6 Szczytno, Szczytno, SP nr 3 Szczytno, SP nr 2 Szczytno, SP Pasym, SP Wielbark, SP Rozogi, SP Rumy.
Zwyciężyła SP nr 3 Szczytno (464 pkt.), drugie miejsca zajęła SP Wielbark (421 pkt.), trzecie miejsce zdobyła SP nr 6 Szczytno (405 pkt.).

W czwórboju natomiast w kategorii dziewcząt udział wzięło pięć szkół: SP nr 3 Szczytno, SP nr 6 Szczytno, SP nr 2 Szczytno, SP Wielbark, SP Pasym.
Zwyciężyła SP nr 6 Szczytno (1030 pkt.), drugie miejsca zajęła SP Wielbark (1024 pkt.), trzecie miejsce zdobyła SP Pasym (889 pkt.).

W czwórboju chłopców wystartowało siedem zespołów: SP nr 6 Szczytno, SP nr 2 Szczytno, SP nr 3 Szczytno, SP Pasym, SP Wielbark, SP Dźwierzuty, SP Rumy.

Zwyciężyła SP nr 6 Szczytno (1058 pkt.), drugie miejsca zajęła SP nr 3 Szczytno (944 pkt.), trzecie miejsce zdobyła SP Wielbark (879 pkt.).

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zawodnikom i zawodniczkom trzech najlepszych zespołów w trójboju i czwórboju w obu kategoriach wręczono pamiątkowe medale. Nagrody wręczał Jerzy Cimoszyński – Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyk i Rekreacji w Szczytnie.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.