Szczycieńscy judocy walczyli w Gdańsku

2015-06-16 08:59:33(ost. akt: 2015-06-16 12:25:19)
W niedzielę, 14 czerwca w hali gdańskiego AWF-u odbył się międzynarodowy turniej judo.
W zawodach wzięło udział około 400 zawodników z 30 klubów. Nie zabrakło też zawodników szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki i Rekreacji Katana-Novum. Dorobek małych wojowników ze Szczytna to 2 srebrne i dwa brązowe medale. Na drugim stopniu podium stanęli Zuzanna Kania (waga 47 kg) i Piotr Szewczak (waga 50 kg), brązowe medale zdobyli Kamil Zapadka (waga 54 kg) i Bartosz Witkowski (waga 22 kg). Swoje pojedynki o brązowy medal przegrali zajmując piąte miejsca Tymoteusz Stachula (waga 31 kg), Gaspar Święcicki (waga 35 kg), Antoni Skowroński (waga 40 kg) i Olaf Ostaszewski (waga 52 kg). – Zawodnicy są młodzi i ciągle się uczą, błędy w końcówkach walk nie pozwoliły nam cieszyć się z większej ilości medali mimo że i tak zdobyliśmy o jeden więcej niż w roku poprzednim – podsumowuję trener Katany-Novum Jacek Szewczak.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.