Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Mazury widziały wojnę

2015-05-05 10:01:30 (ost. akt: 2015-05-05 10:04:56)

W czwartek, 14 maja, o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbędzie się otwarcie wystawy fotografii Arkadiusza Dziczka i tekstów Malwiny Krawczyk pt. "MAZURY WIDZIAŁY WOJNĘ - PORTRETY I WSPOMNIENIA".

Wystawa MAZURY WIDZIAŁY WOJNĘ - PORTRETY I WSPOMNIENIA to podsumowanie trzech edycji projektu "Mazury widziały wojnę". Projekt realizowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

ARKADIUSZ DZICZEK - urodził się w 1975 roku. W 2002 roku ukończył Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, uzyskując dyplom na kierunku Pedagogika i Wychowanie Artystyczne. Studiował również fotografię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Czerpiąc ze swojego talentu oraz wiedzy zdobytej na obu uczelniach, od lat z powodzeniem realizuje projekty z zakresu edukacji i kultury oraz prowadzi autorskie warsztaty fotograficzne. Jest laureatem wielu konkursów oraz dwukrotnym stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2006, 2011).

MALWINA KRAWCZYK - urodziła się w 1987 roku. Z wykształcenia jest filologiem polskim. Tytuł magistra (ze specjalności krytyka artystyczno-literacka) uzyskała w listopadzie 2014 roku na Uniwersytecie Gdańskim, broniąc pracy pt. „Jak napisać poezję? Poradniki dla grafomanów”. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w latach 2011-2012 jako dziennikarz Gazety Olsztyńskiej. W sumie na swoim koncie ma kilka sukcesów literackich, w tym poetycki debiut - w roku 2005 jej wiersze zostały wydane w almanachu "Galaktyka Słów". W 2012 roku otrzymała stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Sopotu.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna Czytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages