Szewczak 11 raz medalistą Mistrzostw Polski

2015-04-01 10:05:00(ost. akt: 2015-04-01 10:08:30)
28 marca w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski jujitsu fighting. Wśród około 100 startujących z 20 polskich klubów znalazł się również reprezentant Szczytna.
Trener Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki Katana-Novum Jacek Szewczak walczył w kategorii powyżej 94 kg. W pierwszej rundzie Jacek miał wolny los, kolejna runda to szybka wygrana przed czasem z zawodnikiem z Soguna Mysłowice. O wejście do finału nasz zawodnik musiał uznać wyższość Tomasza Dobrzyńskiego z Budowlanych Sosnowiec. Chwila nieuwagi kosztowała mnie medal, Tomek to bardzo dobry zawodnik, zaatakowałem on skontrował i zdobył punkty, przegrałem , została niestety tylko walka o brąz. O brąz Szewczak spotkał z kolejnym zawodnikiem z Sosnowca tu bez kłopotów wygrana przed czasem. To już mój 11 medal w tej formule ju-jitsu, cieszę się z tego medalu lata lecą a ja wciąż zdobywam medale Mistrzostw Polski wygrywając z dużo młodszymi zawodnikami.