Wtorek, 21 sierpnia 2018. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Skate Akademia na finiszu

2014-09-04 10:19:53 (ost. akt: 2014-09-04 14:24:17)

W sobotę w skateparku przy ul. Pasymskiej odbyło się podsumowanie Skate Akademii, czyli warsztatów nauki jazdy na deskorolce. – Impreza przyciągnęła dużo młodych i znanych w kraju skejcików – mówi Patryk Szymański, pomysłodawca zawodów.

Zawody jak mówi Patryk Szymański, pomysłodawca Skate Akademii - były podsumowaniem odbywających się od początku czerwca do końca sierpnia zajęć.
Wzięli w nich udział nie tylko miłośnicy jazdy na desce ale również fani ekstremalnej jazdy rowerem. Obok mieszkańców naszego miasta wzięli w nich udział zawodnicy z m.in. Olsztyna, Bartoszyc, Mrągowa. – Poza cenionymi zawodnikami, także z naszej Skate Akademii udało nam się przyciągnąć doskonałego sędziego Kamila Rozwadowskiego, znanego z występów w nie tylko w kraju, ale I za jego granicami – mówi Szymański.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:
Skate:
1.Maciej Dyrwal (Bartoszyce)
2.Bartek Kozłowski (Mrągowo)
3.Marcin Garus (Szczytno)

BMX:
Adrian Skiba (Olsztyn)
Dawid Kuczyński (Olsztyn)
Adam Dudkiewicz (Olsztyn)

Best Trick: Marek Kaczyński (Szczytno)

Tylko ciekawe informacje:Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://wielbark.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages