Wtorek, 21 sierpnia 2018. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Akcja lato po raz 20

2014-08-20 08:03:02 (ost. akt: 2014-08-20 08:07:30)

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Akcji Lato, której prowadzeniem od lat zajmuje się Zbigniew Dobkowski cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży. – Zainteresowanie jest spore, choć często ze względu na pogodę musimy przekładać godziny rozpoczęcia się zawodów – mówi pan Zbigniew.

Od początku wakacji odbyło się już ponad 50 imprez. Wszystkie mają za zadanie – przekonać dzieci i młodzież, że sport nie tylko jest zdrowy, ale może być też dobrą zabawą. W ostatnim tygodniu wszyscy chętni mogli wziąć udział w rożnego rodzaju zawodach, turniejach i zabawach m.in. przejścia przez tunel gąsienicy, noszenia piłeczek, wyścig kręgli.

Wyniki w wybranych zawodach przedstawiały się następująco:
– Liga Mistrzów – turniej upamiętnienia 19 rocznicy śmierci Tadeusza Grzeszczyka, dyrektora MDK.
Startowało w nim 5 drużyn. Rozgrywany był systemem każdy z każdym – mecz i rewanż. Pierwsze miejsce na podium zajęła drużyna Real, w składzie: Michał Deptuła, Maciej Manowski, Dawid Manowski, Damian Kraśniewski, Bartek Kraśniewski i Mateusz Gejda. Następne miejsca zajęły Legia i Chelsea.

– 3 Spławikowe Zawody Wędkarskie – wzięło w nich udział 8 zawodników. Największą rybę złowił Błażej Turczynowicz. Był nią leszcz o wadze 332 gramy. Chłopiec złowił też najwięcej ryb o łącznej wadze 1140 gram. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli – przedszkola: Maja Kaszubowska, szkoły podstawowe, klasy 1-3: Dymit Wicha, szkoły podstawowe, klasy 4-6: Błażej Turczynowicz, gimnazja: Patryk Więcek. Ostatnie zawody w ramach grand prix odbędą się w niedziele, 24 sierpnia, w parku nad jez. Małym Domowym, od strony marketu Biedronka. Zbiórka godz. 8:45.

– Zawody Rzucania Piłeczkami do Obręczy – wzięło w nich udział 27 zawodników. Najlepsi w poszczególnych kategoriach byli: Alicja Trojanowska, Amelia Olbryś, Krystian Wiśniewski, Martyna Tymińska, Samuel Wiśnicki, Marta Bielska, Damian Więcek, Patryk Więcek.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages