Wycisnęli kolejne medale

2014-06-18 13:36:08(ost. akt: 2014-06-18 13:39:28)
W sobotę, 14 czerwca, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Orzyszu odbył się „ I Integracyjny Turniej w Podnoszeniu Ciężarów o Puchar Dowódcy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej i Burmistrza Orzysza - Stalowa Sztanga”.

W zawodach wzięło udział ponad 30 zawodników i zawodniczek. Panie rywalizowały w kategorii OPEN. Mężczyźni rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i wagowych.
Szczytno reprezentowało czterech zawodników. W kategorii kobiet – Katarzyna Stakun po raz kolejny udowodniła swoją wysoką dyspozycję zajmując II miejsce z wynikiem 30 kg. Wynik pozwolił ostatecznie zająć II miejsce w kategorii OPEN kobiet. Był to już trzeci start pani Katarzyny w tego rodzaju zawodach.

W kategorii do 97 kg – Ryszard KUKLIŃSKI zajął I miejsce z wynikiem 190 kg.

W kategorii + 107 kg – Paweł Setecki zajął I miejsce z wynikiem 210 kg co pozwoliło mu ostatecznie zająć II miejsce w kategorii OPEN.

W kategorii do 107 kg – Zbigniew Stakun zajął I miejsce z wynikiem 165 kg, pokonując w rywalizacji zawodników o 20 i 30 lat młodszych. Przez organizatorów imprezy oficjalnie okrzyknięty został „czarnym koniem zawodów”. W klasyfikacji końcowej zawodów w kategorii OPEN weteran +50 Stakun także zajął I miejsce.

— W tak mocnym składzie reprezentanci Szczytna po raz kolejny zdobyli wszystko co było do zdobycia — mówi Zbigniew Stakun. — Wyniki zawodników świadczą o wzroście formy. Jest to dobry prognostyk przed rozpoczynającymi się 28 czerwca „II Otwartymi Mistrzostwami Szczytna w Wyciskaniu Sztangi Leżąc”, na które serdecznie zapraszamy.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: