Niepokonany Stakun

2014-06-11 09:18:35(ost. akt: 2014-06-11 09:19:46)
Szczycieński sztangista major Zbigniew Stakun kolejny raz udowodnił, że w wyciskaniu nie ma sobie równych. — Zająłem I miejsce z wynikiem 165kg — mówi sportowiec.
W sobotę, 7 czerwca w Zespole Szkół nr 1w Brwinowie odbyły się XV Mistrzostwa Brwinowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Gminy Brwinów. — Dopisali zarówno zawodnicy jak i widzowie. Na pogodę też nie mogliśmy narzekać — mówi Zbigniew Stakun.
Do rywalizacji stanęło 60 zawodników, którzy zmierzyli się w czternastu kategoriach.
O miano najlepszego zawalczył również nasz sztangista – major Zbigniew Stakun.
— W kategorii „Weteran +50” zająłem I miejsce z wynikiem 165 kg osiągając swój rekordowy wynik w tym roku. Pokonałem dwóch wybitnych zawodników, byłych mistrzów i rekordzistów polski w tej kategorii — mówi żołnierz. — W zawodach po raz kolejny wystartowała także moja żona Katarzyna Stakun. Zajęła V miejsce z wynikiem 30 kg.
Natomiast po raz pierwszy wystartowali Hanna i Marcin Bobińascy. Pani Hanna zajęła IV miejsce z bardzo dobrym wynikiem 30 kg, natomiast pan Marcin VI miejsce w kategorii senior do 93 kg — dodaje.

Przypominamy, że już w sobotę, 28 czerwca na plaży miejskiej odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Szczytna w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: