Pobiegli w Morągu

2014-05-06 08:43:15(ost. akt: 2014-05-06 08:49:23)
Pod koniec kwietnia szczycieńscy biegacze wzięli udział w III Biegu Szklakiem Morąskich Zabytków i chociaż żaden z nich nie stanął na podium jak sami mówią – są zadowoleni ze startu.
— Biegliśmy malowniczą trasą przez centrum Morąga. Po drodze mijaliśmy zabytkowe mury zamku i stare miasto — mówi Artur Trochimowicz.
Członek szczycieńskiego Amatorskiego Klubu Biegacza, jak sam mówi – pobił swój życiowy rekord. — Startowałem w kategorii open. Miałem czas nieznacznie ponad 45 minut. To jeden z najlepszych w naszej karierze — mówi sportowiec.
Nieznacznie z tyłu został drugi biegacz – Tomasz Grudkowski, który ukończył dystans w czasie ponad 49 minut.
Metę przekroczyło 163 sportowców amatorów.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: