środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Adoptuj zwierzę

2013-12-30 10:26:39 (ost. akt: 2013-12-30 10:27:14)

Psy i koty ze szczycieńskiego schroniska „Cztery łapy” czekają na nowe domy. – Adopcja to nic trudnego – mówią pracownicy.

Darkness numer 4607 – Do schroniska trafił 16 grudnia ze Starych Kiejkut.

Pedro numer 4606 – Znaleziono go wałęsającego się pod blokami przy ul. Tetmajera w Szczytnie. Jedyne czego potrzebuje to miłości i pełniej miski.


Celina numer 4604 - Celinka trafiła do schroniska w pierwszej połowie grudnia z miejscowości Ulążki. Pracownicy szukają dla niej nowego domu.

Marko numer 4376 - Ten śliczny, młody pies, trafił do „Czterech łap” już po raz trzeci. Jak mówią pracownicy - nie było w tym żadnej winy zwierzęcia.

Żwirek numer 4157 - Jest dużym, zgodnym i jak mówią pracownicy schroniska - fajnym psem, idealnym do przytulania i pilnowania. Już prawie rok, nie tracąc nadziei, czeka na swój nowy dom.

Żabka numer 4537 - Żabka to łagodna i zgodna sunia, do schroniska trafiła we wrześniu.

CPN Orlen numer 3091 - CPN Orlen to piesek znaleziony na stacji Orlen. Miał rozlegle rany ropne po pogryzieniach, był wychudzony. Obecnie, dzięki życzliwości pracowników i wolontariuszy piesio tryska zdrowiem i energią, uwielbia dzieci i dorosłych. CPN nadaje się do mieszkania i na podwórko, a że lubi sobie poszczekać jest dobrym kandydatem do pilnowania posesji.

Koty:

Pamel - To bardzo miły kotek, choć jak mówią pracownicy - protestuje, jak chcemy go poddać zabiegom pielęgnacyjnym. Jest zaszczepiony, ma zrobione testy FIV/FeLV – jest zdrowy.

Frićka - Jest bardzo przyjazną, ciągle mruczącą i pchającą się na ręce koteczką. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Do szczęścia brakuje jej tylko dobrego domu.

Luca - Ten młody kocurek trafił do schroniska wraz ze swoimi 2 siostrami. Cała trójka szuka nowych właścicieli.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages