Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Trwają poszukiwania Bogdana Jóźwika. Nurkowie przeszukali jezioro

2013-12-09 10:24:38 (ost. akt: 2013-12-09 13:31:54)

W niedzielę płetwonurkowie przeczesywali Jezioro Domowe Małe w strefie linii brzegowej w poszukiwaniu zaginionego. – Robiliśmy to na prośbę rodziny – mówi Maciej Rokus, szef płetwonurków.

Specjalna Grupa Płetwonurków RP na prośbę rodziny zaginionego Bogdana Jóźwika przeszukała mniejsze z miejskich jezior w tak zwanej strefie brzegowej. – Znaleźliśmy wiele części garderoby m.in. buty, koszulki, bluzy, ale żadna z rzeczy nie należała do zaginionego. Z powodu złych warunków musieliśmy przerwać poszukiwania, ale kiedy warunki poprawią się wrócimy nad jezioro – mówi Maciej Rokus, szef płetwonurków.

Płetwonurkowie wielokrotnie pomagali bliskim osób zaginionych w ich poszukiwaniu. Często robią to na prośbę rodziny, nie pobierając za to pieniędzy.

Przypomnijmy, że ostatni raz mężczyznę widziano bawiącego się w szczycieńskim klubie Habana, w sobotę, 16 listopada. Był ubrany w szarą kurtkę w kratę, jeansy oraz buty sportowe koloru czarnego.

- Wszyscy którzy wiedzą gdzie przebywa i mogą przyczynić się do jego odnalezienia proszeni są o kontakt z policją pod numerami tel. 997 lub 89 623 22 00 - prosi Aneta Choroszewska-Bobińska, rzecznik prasowy policji.

Rysopis:

Wiek: 26 lat
Wzrost: 185 cm
Waga: 80 kg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages